Start arrow Multimedia arrow Rejestracje video
Rejestracje video Drukuj Poleć znajomemu

Piotr Bakal prowadzi audycję "Muzykomania" w Muzycznej Jedynce z Pawłem Sztompke i Zbigniewem Krajewskim.

Recital autorski Piotra Bakala (09.10.2007) w ramach cyklu "Poznaj Bardów" organizowanego w ZAK-u w Poznaniu w latach 2007/2008. Montaż zdjęć na tle fragmentu piosenki pt. "Game over".

Piotr Bakal w piosence pt. "Obudź się" podczas Sopot Bards Meeting w Operze Leśnej w Sopocie (06.09.2009). Akompaniowali: Leszek Matecki na gitarze solowej, Mirosław Łączyński na gitarze basowej, Rafał Grząka na akordeonie i gościnnie Filip Gałązka na perkusji.

Piotr Bakal w piosence pt. "Koncert na dwoje" podczas Sopot Bards Meeting w Operze Leśnej w Sopocie (06.09.2009). Akompaniowali: Leszek Matecki na gitarze solowej, Mirosław Łączyński na gitarze basowej, Rafał Grząka na akordeonie i gościnnie Filip Gałązka na perkusji.

Piotr Bakal w piosence pt. "Rozmnażanie zer" podczas Sopot Bards Meeting w Operze Leśnej w Sopocie (06.09.2009). Akompaniowali: Leszek Matecki na gitarze solowej, Mirosław Łączyński na gitarze basowej, Rafał Grząka na akordeonie i gościnnie Filip Gałązka na perkusji.
Piotr Bakal w piosence pt. "Już dopaliło się lato" podczas Sopot Bards Meeting w Operze Leśnej w Sopocie (06.09.2009). Akompaniowali: Leszek Matecki na gitarze solowej, Mirosław Łączyński na gitarze basowej, Rafał Grząka na akordeonie i gościnnie Filip Gałązka na perkusji.

Piotr Bakal
w piosence pt. "Terminus" podczas Sopot Bards Meeting w Operze Leśnej w Sopocie (06.09.2009). Akompaniowali: Leszek Matecki na gitarze solowej, Mirosław Łączyński na gitarze basowej, Rafał Grząka na akordeonie i gościnnie Filip Gałązka na perkusji.

Piosenka Piotra Bakala pt. "Szary Łoś" stworzona na konkurs "Nowe dzieła starych twórców" odbywający się w ramach 41 Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie w 2008 roku :)
Piotr Bakal w piosence pt. "W tym sadzie" z dedykacją dla Wojtka Bellona na 40-lecie Wolnej Grupy Bukowina. Nagranie z koncertu galowego "Premiery i Interpretacje" OPPA 2011 - 29. Międzynarodowego Festiwalu Bardów. Studio im. Agnieszki Osieckiej.Piotr Bakal w piosence pt. "Stałem się maleńki" (muz. sł. Georges Brassens) w tłumaczeniu Jerzego Menela. Nagranie z koncertu galowego "Premiery i Interpretacje" OPPA 2011 - 29. Międzynarodowego Festiwalu Bardów. Studio im. Agnieszki Osieckiej.


 
slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk