Start arrow Minione koncerty i wydarzenia arrow 23.04.2010 - WILNO - Festiwal Polskiej Piosenki
23.04.2010 - WILNO - Festiwal Polskiej Piosenki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Piotr Bakal był przewodniczącym Jury Festiwalu Polskiej Piosenki w Wilnie organizowanym od kilku lat przez Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie "Macierz Szkolna". Festiwal odbył się w sali widowiskowej Domu Kultury Polskiej w Wilnie. Wzięło w nim udział aż 66 młodych wykonawców w różnych grupach wiekowych. Zwycięstwo w Festiwalu wiąże się z bezpłatnym udziałem laurata/laureatki w Międzynarodowych Warsztatach Piosenkarskich organizowanych co roku w Polsce przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR.

LITWA, Wilno, Dom Kultury Polskiej, ul. Naugarduko 76
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Français


Français
 

Śpiewnik autorski


Wybór piosenek W końcu lipca 2010 ukazał się dawno oczekiwany śpiewnik autorski Piotra Bakala. Zawiera 21 utworów wraz z opracowaniem muzycznym. Dostępny jest wysyłkowo poprzez te strony. Chętnych prosimy o kontakt.
 

Facebook


Współpraca i partnerzy

Reminiscencje

Goście online

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk