Start arrow Minione koncerty i wydarzenia arrow Rok 2010 arrow 15.05.2010 - RYGA - Festiwal Polskiej Piosenki
15.05.2010 - RYGA - Festiwal Polskiej Piosenki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Piotr Bakal był przewodniczącym Jury Festiwalu Polskiej Piosenki w Rydze organizowanym od wielu lat przez Klub Kultury "Polonez" Związku Polaków na Łotwie. Festiwal odbył się w sali kameralnej Ryskiej Szkoły Muzycznej. Wzięło w nim udział kilkunaścioro wykonawców w różnych grupach wiekowych. Zwycięstwo w Festiwalu wiąże się z bezpłatnym udziałem laurata/laureatki w Międzynarodowych Warsztatach Piosenkarskich organizowanych co roku w Polsce przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR.

ŁOTWA, Ryga, Ryska Szkoła Muzyczna, Balozu iela 27
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Français


Français
 

Śpiewnik autorski


Wybór piosenek W końcu lipca 2010 ukazał się dawno oczekiwany śpiewnik autorski Piotra Bakala. Zawiera 21 utworów wraz z opracowaniem muzycznym. Dostępny jest wysyłkowo poprzez te strony. Chętnych prosimy o kontakt.
 

Facebook


Współpraca i partnerzy

Reminiscencje

Goście online

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk