Start arrow Minione koncerty i wydarzenia arrow 07-08.06.2008 - Warszawa
07-08.06.2008 - Warszawa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Minirecital solo Piotra Bakala w ramach koncertu galowego i udział w jury podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu im. Jonasza Kofty "Moja Wolności" 2008.

Stowarzyszenie Warszawska Scena Bardów, którego celem jest popieranie, rozwijanie i upowszechnianie artystycznej twórczości literackiej i muzycznej, ochrona języka polskiego poprzez tworzenie i prezentację utworów literackich, słowno-muzycznych o szczególnych walorach artystycznych, organizuje, wspólnie z Centrum Promocji Kultury Praga-Południe w Warszawie, cykliczny konkurs, festiwal, gdzie wykonywane są utwory poety piosenki Jonasza Kofty oraz utwory traktujące o szeroko pojętej wolności.. Warszawską Scenę Bardów tworzą m.in. Krzysztof Daukszewicz, Piotr Bakal, Andrzej Brzeski, Stanisław Klawe, Marek Majewski, Ryszard Makowski, Jerzy Mamcarz i Kuba Sienkiewicz..

Druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu im. Jonasza Kofty "Moja wolności" 2008 odbyła się w dniach 7 czerwca (koncert konkursowy) i 8 czerwca (koncert laureatów z udziałem artystów Warszawskiej Sceny Bardów oraz Bogusława Meca) w muszli koncertowej w Parku Skaryszewskim o godz.17:00.

Konkurs „Moja Wolności”, organizowany w ramach festiwalu, adresowany jest do amatorów oraz wykonawców profesjonalnych utworów słowno-muzycznych.

Warszawa, Park Skaryszewski - Praga-Południe, godz. 17.00

« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Français

Français

Śpiewnik autorski

Wybór piosenek W końcu lipca 2010 ukazał się dawno oczekiwany śpiewnik autorski Piotra Bakala. Zawiera 21 utworów wraz z opracowaniem muzycznym. Dostępny jest wysyłkowo poprzez te strony. Chętnych prosimy o kontakt.

Facebook

Współpraca i partnerzy

Reminiscencje

Goście online

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk